Teretulemast!

KONG

KONG´i asutaja Joe Markham armastas oma erruläinud politseikoera Fritz´i väga, kuid talle ei meeldinud tema asjuhävitav närimisharjumus.

Kui teised koerad armastavad närida kingi, siis Fritzile meeldis purustada kive, pulki ja teisi ohtlikke esemeid. Fritzi hambad hakkasid kuluma, kuid tema mängulust ei näidanud vaibumise märke ning Joe oli masendunud.

Ühel päeval, kui Joe remontis oma Volkswageni bussi, hakkas ta Fritzile loopima autoosi, et teda kividest eemal hoida. Fritz oli hetkega vaimustunud kummist vedrustuse varuosast ja poetas seda Joe´le sülle, et saaks veel mängida. Kummi põrkamine ja tugevus inspireerisid Joe´d.

Sellest ajast saati on KONG mänguasju valmistatud patenteeritud, ohutust ja närimiseks mõeldud kummist. Koerad armastavad KONG´i. Viis, kuidas see põrkab, hoiab neid tegevuses ja valmisolekus mängida. Seda on mugav närida ja loomulikult on see ülimalt vastupidav. Koeraomanikud armastavad samuti KONG´i, nad saavad sinna sisse peita maiusi, visata koerale või jätta õue. KONG mänguasjad on parima kvaliteedi, originaalsuse, mitmekesisuse, turvalisuse ja väärtusega .

Anna oma koerale KONG. Ta on esimene, kes näitab Sulle: see ei ole lihtsalt mänguasi, see on KONG.

TASUTA POST 24 JA SMARTPOST ALATES 25 EUROSEST OSTUST! KULLER  TASUTA ALATES 99.-
MEILT ON VÕIMALIK PALJUSID TOOTEID TELLIDA. KIRJUTA JA UURI: POOD@KARVASABA.EE
 

TASUTA POST24 VÕI SMART

ALATES 25 EUROSEST OSTUST
 

+ 372 44 74 800

ESMASPÄEV- REEDE , 9.00- 17.00
 

14 PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

RAHA TAGASI 7 PÄEVA JOOKSUL
 

SOODUSTUSED JA ALLAHINDLUSED

LIITU MEIEGA!