Teretulemast!

100% looduslikud preparaadid

 
Silverl.herbs


Oma olemuselt on koerad jahipidajad ning nende toidulaud on tänu sellele olnud mitmekesine: näiteks hiired, rotid ja teised väikesed või suuremad loomad, sõltuvalt koera suurusest.

Koerte looduslikud saakloomad olid taimetoitlased, seega sisaldas nende organism kõiki olulisi taimedes leiduvaid organismile vajalikke ja kasulikke aineid. Kuigi koer ise ei ole eriline taimede tarbija nagu hobune või lehm, vajab ka tema toitaineid, mida saab ainult taimedest.  Taimed teevad läbi vajaliku arenguprotsessi, kuni on küpsed taimesööjatele loomadele. Seega jahiloom või kiskja, kes kasutab saaklooma toiduks, saab vajalikud toitained rohusööja lihast ja organitest. Kiskjad rebivad saagil esimesena lõhki sisikonna ning söövad võimalusel ära mao, mis sisaldab vajalikke ensüüme ja baktereid.
 See  looduslikult loomulik protsess ei toimi tänapäeval, sest koer ei ole enam jahiloom, kes saab ise oma toidu üle otsustada. Koera peetakse lemmikloomana, keda söödetakse loodetavasti kvaliteetse, kuid siiski kõrgkuumusel töödeldud toiduga, milles puuduvad looduslikult puhtad taimsed komponendid.
Paljud koeratoidud sisaldavad aineid, mis ei ole koerte algupärane toit. Mõnel õnnelikul koeral on võimalus süüa “plastikuajastul” looduslikult puhast loomaliha.

Maailmas on erandeid, kes keskenduvad loomade elukvaliteedi parandamisele täiesti looduslikul viisil ja on teinud sellest oma elutöö. Ameeriklased Lavern ja Ruth Yung, kes asutasid ettevõtte Silver Lining Herbs, on üle 20 aasta rantšopidajad ja hobuste kasvatajad olnud. Lavern kasvas üles Navajo indiaanlaste läheduses, kellelt ta õppis palju ravimtaimedest ja nende teadlikust kasutamisest nii inimestele kui loomadele. Peale seda, kui Ruth Youngil diagnoositi 50. eluaastatel raske haigus, hakkas ta otsima vastused, kuidas ennast taimede abil tervendada. Ravimtaimede kasutamine ja mahetoidu söömine aitas tal täielikult paraneda ja oli suureks abiks raskest haigusest taastumisel. Läbi oma kogemuste ja teadmiste sai temast üks loodusravi tipparste Ameerikas. Koos abikaasaga arendas ta välja taimseid ravivorme ja testis neid sadadel hobustel, koertel ja muudel loomaliikidel ning sai positiivseid tulemusi. Perekond Young koolitab ja annab edasi oma teadmisi ning soovitusi lemmikloomade omanikele ning kasvatajatele. Koera söök loob tema tervise ja vitaalsuse aluse vanaduspõlveks, kuid pikaajaline üksluise toidu tarbimine, viib tervisliku vormi nõrgenemiseni. Parim, mida saad oma lemmikule pakkuda, on teadlik toiduvalik, puhas toit ning puhtad naturaalsed taimsed tooted organismi toetuseks. Perekond Youngi aastatepikkuse uurimustöö tulemused ja kogemused kinnitavad, et taimed  võivad teha imesid. 

<<<INFOT TOODETES SISALDUVATE RAVIMTAIMEDE KOHTA LOEN SIIT>>>

TASUTA POST 24 JA SMARTPOST ALATES 25 EUROSEST OSTUST! KULLER  TASUTA ALATES 99.-
MEILT ON VÕIMALIK PALJUSID TOOTEID TELLIDA. KIRJUTA JA UURI: POOD@KARVASABA.EE
 

TASUTA POST24 VÕI SMART

ALATES 25 EUROSEST OSTUST
 

+ 372 44 74 800

ESMASPÄEV- REEDE , 9.00- 17.00
 

14 PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

RAHA TAGASI 7 PÄEVA JOOKSUL
 

SOODUSTUSED JA ALLAHINDLUSED

LIITU MEIEGA!